Відійшов до Господа настоятель храму преподобного Серафима Саровського протоієрей Мирослав Стемпель.

miroslav_0

28 лютого, на 46 році передчасно пішов з життя настоятель столичного храму преподобного Серафима Саровського при Опіковому центрі (вул. Попудренко, 36) протоієрей Мирослав Стемпель.

Отець Мирослав народився 13 жовтня 1967 року. В 1992 році закінчив Київське вище військово-морське політичне училище. В 1996 році закінчив Київську Духовну Семінарію. Рукоположений в сан священика Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Володимиром 25 серпня 1996 року. З 1997 року ніс послух настоятеля храму преподобного Серафима Саровського у Дніпровському благочинні м. Києва.

Його смерть — важка втрата і велика скорбота для парафії. Висловлюємо наше сердечне співчуття парафіянам храму преподобного Серафима Саровського, а також рідним та близьким отця Мирослава.

Віримо, що милосердний Господь протоієрея Мирослава «в оселях праведних вселить, на лоні Авраама упокоїть, і до праведних причислить». Вічна йому пам’ять.