Вікарій Київської Митрополії єпископ Макарівський Іларій звершив читання покаянного канону преподобного Андрія Критського у храмах Макарівського вікаріатства

P3210072В перші чотири дні Великого посту вікарій Київської Митрополії єпископ Макарівський Іларій, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, звершив читання Великого покаянного канону преподобного Андрія, єпископа Критського, у храмах Київської області:

18 березня – у Свято-Вознесенському храмі м.Вишневе; 19 березня – у Свято-Михайлівському храмі смт Бородянка; 20 березня – у Свято-Іллінському храмі м. Макарова; 21 березня – у Свято-Покровському храмі м. Фастова.

Після богослужіннь владика Іларій звертався до віруючих зі словами настанови з побажаннями Божої допомоги в проходженні Великого посту.